Ersağ Temizlik Ürünleri Kullananlar, Yorumlar Buraya

Yerli network marketing firmaları arasında bulunan, Denizli Ticaret Odası’ na kayıtlı, % 100 yerli bir üretici firma olan Ersağ, ürünlerin üretilip değerli tüketicilere ulaştırıldığı her aşamada çevreye duyarlı davranmakta, insan sağlığını her şeyin üstünde tutmaktadır. Ersağ, ürün portföyünde bulunan ve tanıtımını yaptığı tüm ürünleri kendi fabrikasında üretmektedir. Üretici bir firma olduğu için ürünlerini daha ucuza üretmekte ve değerli kullanıcılarına uygun fiyatlarla sunmaktadır. Yerli ve üretici bir firma olduğu ve ürünlerini ucuza imal ettiği için marketing sisteminde kazanç oranları yüksektir. Ersağ ürünleri konsantre ürünlerdir ve sıvı ürünler içerisinde yüzey aktif madde bulunur. Ersağ ürünlerinde fosfat bulunmaz. Fosfat; özellikle içme suyuna ve toprağa zarar veren, doğadan kendiliğinden yok olmayan zararlı bir kimyasal elementtir. Ersağ ürünlerinin hiç birinde fosfata rastlayamazsınız. Ersağ ürünlerinin fosfatsız olduğu 2007 yılında PAÜ, 2010 yılında Hıfzısıhha tarafından analiz edilmiş ve kanıtlanmıştır. Ersağ, kozmetik ve temizlik ürünlerini üretirken, faydaları saymakla bitmeyen, tüm dünyada en çok bilinen faydalı bitki Ritha bitkisini kullanmaktadır. Ersağ ürünlerine sadece marketing sistemiyle ulaşabilirsiniz, marketlerde bulamazsınız. Çünkü Ersağ ürünlerinin doğru kullanılması önemlidir ve yanlış kullanımda beklenen sonuç alınamaz. Bu nedenle Ersağ ürünleri müşteri temsilcileri aracılığıyla kullanıcılara ulaştırılmakta ve kullanıcılar ürün hakkında detaylı olarak bilgilendirilmektedir. Kalitesi, ekonomikliği, insan ve çevre sağlığına önem verdiği sertifikalarla kanıtlanmış olan Ersağ hakkında kullanıcı yorumlarını sizler için derledik ve aynen aktarıyoruz.
–    Nilüfer: Ablamın göğsünde kist vardı, bu nedenle doktoru Ersağ ürünlerini tavsiye etmişti. Biz de Ersağ’ a üye olduk ve geliş fiyatından ürünleri kullanmaya başladık. Özellikle çamaşır ve bulaşık makinesi deterjanları çok güzel. Yer temizleme, halı şampuanı çok güzel. Arkadaşımla aynı anda aldığımız bluzun rengi hala aynı, arkadaşımın bluzu ise eskimiş. Ersağ ürünleri ile artık içim çok rahat.
–    Yaşar Önal: Ramazan Bayramı’ nda başka bir şehirde yaşayan akrabalarımızı ziyarete gitmiştik. Akrabalarımızın evinde elimde bulaşık yıkamak zorunda kaldım. Üç gün sonra eve döndüğümüzde ellerim kızarmış, yarılmış ve tahriş olmuştu. Ersağ sıvı sabun ve köpüğünü krem gibi ellerime sürdüm. İki gün içinde ellerim iyileşti. İyi ki varsın Ersağ. Teşekkürler..
–    Dr. Mehtap Akyol: Bir süre önce evimde temizlik yapmak için Ersağ temizlik ürünlerinden aldım. İlk olarak kokusu hoşuma gitti, sonra temizlik gücünü görünce çok beğendim. Gerçekten harika ürünlerdi. Sonra ellerimde mis gibi bir koku ve yumuşaklı hissettim. Normalde temizlik yaptıktan sonra ellerimi nemlendirip bakım yapmam gerekirken Ersağ ürünleri bu bakımı kendiliğinden yapmıştı. Çocuklarım bu kokuyu hemen fark etti. Tüm hanımlara tavsiye ederim. Ersağ’ a çalışmalarında başarılar diler ve tebrik ederim.
–    Rumeysa: Ersağ’ dan çok memnunum. Banyo wc temizlik sıvısını lekeler için de kullanmanızı tavsiye ederim. Çok memnun kalacaksınız. Pek çok zor lekeyi çıkarıyor. Lütfen deneyin ve görün.
–    Gülcan: İlk olarak Ersağ’ ın yağ sökücü ürününü denedim ve üye olmaya karar verdim. Ürünlerinin geneli çok güzel ve harika sonuçlar veriyor. Herkese tavsiye ediyorum.
–    Çiçek: Ersağ’ ın bütün ürünleri çok güzel ama bulaşık matik sıvısı dışında. Bulaşık sıvısından memnun kalmadık. Ama diğer ürünleri herkese tavsiye ederim.
–    Aynur Torun: Cilt bakım ürünlerinden sipariş ettim. Henüz kullanmadım. Yorumlara bakılırsa herkes memnun, inşallah bende sonuç alırım ve başka ürünler sipariş ederim.
–    Selen: 5 aydır Ersağ ürünleri kullanıyorum. Çamaşır sıvısının nasıl sonuç vereceğini merak ediyordum. Ama kullanınca çok memnun kaldım. Bulaşık, çamaşır sıvıları, duş jeli, sıvı sabunu gibi pek çok ürününü kullandım ve çok memnun kaldım. Gerçekten herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Ürünlerin hiçbir kimyasal içermemesi, fosfatsız olması benim için önemli bir detaydı. Kendimizi düşündüğümüz kadar doğayı da düşünmeliyiz.
–    Alihan: Ersağ ürünlerini kullanmaya başlayalı çok olmadı. Hemen hemen bütün ürünlerini denedik ve çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.
–    Kadriye: Ben henüz yeni üye oldum. Genel temizlik ürünlerinden çok memnunum. Ellerimde egzama vardı. Sıvı sabun, bulaşık sıvısı ve el losyonunu severek kullanıyorum. Çok memnun kaldım, tavsiye ederim.
–    Demet: Ersağ ürünlerini mutlaka herkes denemeli. Sağlığın kıymeti elden gitmeyince anlaşılmıyor. Benim el ve ayaklarımda mantar vardı. Ersağ ürünleri o kadar iyi geldi ki anlatamam. Şimdiye kadar hiçbir ilaç fayda etmemişti. Teşekkürler Ersağ..
–    Mustafa Sabri: Ben bir yakınımın tavsiyesiyle bir yıl önce Ersağ ürünleriyle tanıştım. Ellerimde egzama vardı. Gitmediğim doktor, kullanmadığım ilaç kalmamıştı. Bir yakınım Ersağ’ ı tavsiye edince denemeye karar verdim. Sonuç şaşırtıcı ve mükemmeldi. Hemen evimdeki tüm temizlik malzemelerini Ersağ ürünleriyle değiştirdim. Zaman geçtikçe daha fazla faydasını gördüm. Yakınlarıma da tavsiye ettim. Son 1 yıldır hep Ersağ ürünü kullanıyorum. Üye olduğum için indirimli alıyorum, satışından kazanç sağlıyorum. Ürünler konsantre olduğu için hemen bitmiyor. Çok ekonomik. Yani pek çok açıdan kar ediyorum.
–    Melek: Ersağ masaj kremi benim doktorum gibi. Bir yıldır üyeyim ve ürünlerden çok memnunum, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
–    Rümeysa: Ersağ ürünleri ile tanışalı henüz üç hafta oldu ama mükemmel sonuçlar aldım. Herkese tavsiye ederim.
–    Neriman: Bu sağlıklı ürünleri herkese tavsiye ederim. İçeriğinde hiçbir kimyasal yok. Sağlığımızı tehdit etmiyor.
–    Ayşe: Ben Ersağ ürünlerini kullandım ve çok memnun kaldım. Ama denemediğim birkaç ürün var. Mesela deri spreyini çok merak ediyorum. Kayınvalidemin beyaz deri koltuğu var ve mavi tükenmez kalem boyası oldu. Çıkarır mı sizce?
–    Leyla: Ben Ersağ’ a üye olalı 2 ay oldu, şu an 6 üyem var ve hepsi çok memnun. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Ersağ.
–    Zehra Selam: Ersağ ürünlerini aldığımda önyargılıydım. Fakat kullanınca o kadar memnun kaldım ki..Herkese tavsiye ederim.
–    Rafet Baş: Ersağ’ ın en beğendiğim ürünü bulaşık makinesi tozu. Bu ürünü kullanmadan önce bulaşık makinesini değiştirmeyi düşünüyorduk iyi yıkamıyor diye. Oysa sorun makinede değil, deterjandaymış. Teşekkürler Ersağ..
–    Seval: Ersağ ürünlerini kullanmaya başlayalı 1 yıl oldu. Özellikle parfümlerini denemenizi tavsiye ederim.
–    Hacer Dilek: Öncelikle ürünlerin doğal olması, kimyasal içermemesi dikkatimi çekmişti. Bu nedenle denemeye karar verdim ve ürünler beklediğimden de iyi çıktı. Kızımın vücudu çok kuruydu, banyodan sonra yoğun olarak nemlendirmek gerekiyordu. Oysa Ersağ duş jelini kullandıktan sonra bu sorun ortadan kalktı. Artık Ersağ ürünlerini bütün tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.
–    Adem: Ersağ piyasadaki ürünlerden çok farklı. Tamamen doğal. Ben akne ve sivilce kremini kullandım. 1 hafta içinde sonuç verdi.
–    Vefa Temiz: Ersağ ürünlerinde ritha bitkisi kullanılır. Bu bitki cilt hastalıklarına iyi gelir. Ayrıca Ersağ’ ın helal sertifikası da var.
–    Nur Betül: Harika bir temizlik. Hayatımıza girdiğinden beri her şey güzelleşti. Ellerimiz ve evimiz daha temiz daha bakımlı.
–    Cevriye Uğuz: Öncelikle bir arkadaşımdan satın aldım bu ürünleri. Baktım güzel sonuçlar alıyorum, kendim üye oldum. Üye olmak daha avantajlıydı, ayrıca hediyeleri de var. Herkese tavsiye ederim.
–    Hediye Aydoğdu: 5 aydır Ersağ ürünlerini kullanıyorum. Ürünleri kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra üye olmaya karar verdim. Şu anda üyelerim var, hem ihtiyaçlarımı çok uygun fiyata alıyorum hem de para kazanıyorum. Bu ürünleri tercih etmemin en büyük nedeni Türk Malı olması. Herkese tavsiye ederim.
–    Sevgi: Ben Ersağ’ ın hemen hemen bütün ürünlerini kullanıyorum. Ucuza alabilmek için üye oldum. Özellikle yer temizleyicisi çok güzel. Denemek için önce normal sıvıyla yerleri silin ve 5 dakika sonra Ersağ yer temizleyicisi ile silin. Yeni silinmiş olmasına rağmen çıkan kire inanamayacaksınız.
–    Melek: Ersağ temizlik ürünleri mucize gibi. Kullanmadan bilemezsiniz. Mutlaka deneyin.
–    Leyla: Bütün ürünler çok güzel. Ben Ersağ’ a üyeyim. Hem ucuza alıyorum hem satış yapıyorum.
–    Leyla Ertem: Her eve temizlik malzemesi girmek zorunda. O halde bu malzemeler neden yerli malı ve kimyasal içermeyen ürünler olmasın? İşte bu nedenlerle Ersağ kullanıyorum. Çok memnunum.
–    Dilara: Ersağ’ ın en beğendiğim ürünü wc temizleyicisi ve masaj kremi. Sonuçlar harika..
–    İbrahim: Ersağ’ a 1 ay önce üye oldum ve daha önce üye olmadığım için çok üzgünüm. Herkez bu mucizeyle bir an önce tanışmalı.
–    Ayşegül Ataç: Ersağ’ ın tüy azaltıcı losyonunu kullandım, tüylerin çıkmasını geciktirdi. Daha net bilgi verebilmek için biraz daha kullanacağım, sonra yine sizlerle paylaşırım.
–    Şemsa Makul: Ben ürünlerden memnun kaldığım için daha uygun fiyata almak amacıyla üye olmuştum ama kendimi sipariş toplarken buldum. Yakınlarım sürekli sipariş veriyor. Herkes çok memnun.
–    Zehra Şakar: Bir arkadaşımın tavsiyesi ile 6 ay önce üye oldum, ürünleri kullandım ve memnun kalınca çevreme tavsiye ettim. Henüz parfümünü denemedim, ilk fırsatta sipariş etmeyi planlıyorum.
–    Ayşegül: Merhaba, yorumlarınızı okudum ve çok etkilendim. Tüy azaltıcı losyon gerçekten işe yarıyor mu? Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler..
–    Aslı Ceren: Tüy azaltıcı losyonu ben de kullandım. Pek düzenli kullanmadığım halde tüyleri geç çıkardığını fark ettim. Tavsiye ederim.
–    Meryem: Sponsorum, Ersağ bulaşık sıvısının yanıklara iyi geldiğini söylemişti ben inanamamıştım. Bir gün arkadaşlarım bana çay içmeye geldiğinde misafirlerden birinin eline sıcak çay döküldü ve yandı. O sırada sponsorumun söylediği aklıma geldi ve arkadaşımın eline hemen Ersağ bulaşık sıvısı döktük. Sürdükten yarım saat sonra ne acı kalmıştı ne kızarıklık. Bütün misafirler bu olaya şahit oldu ve herkes sipariş verdi.
–    Bilge: Ersağ ürünlerini hijyenik ve kimyasal içerik barındırmadığı için kullanıyordum. O dönemde kardeşim de sedef tedavisi görüyordu. Ersağ ürünlerinin bitkisel içeriğe sahip olduğu ve cilt hastalıklarına iyi geldiğini duyduk. Hemen kardeşimin ellerine kullandık. 3 ay içinde iyileşti. Sizlere tavsiyem; cilt rahatsızlığı olanlar öncelikle Ersağ ürünlerini kullansınlar. Sağlık her şeyden önemli. Sağlıklı ve güzel bir hayat yaşamak dileğiyle..
–    Eda: Ersağ ürünlerini ilk olarak eşim duydu, ben başlarda çok önyargılıydım. Tanınmış markalar daha güvenli geliyordu. Önce çamaşır tozunu denedim, baktım sonuç güzel bulaşık tozunu da denemeye karar verdim. Derken zamanla evdeki tüm temizlik malzemelerinin yerini Ersağ ürünleri aldı. Bütün ürünlerden çok memnunum. Ayrıca fiyatlar da çok uygun. Ürünler konsantre olduğu için ortalama 3 ay dayanıyor. Siparişlerimi hem ucuza alıyorum hem de hediyeler kazanıyorum. Sizlere tavsiyem; lütfen benim gibi önyargılı olmayın.
Ersağ ürün yorumları şimdilik bu kadar. Bu kullanıcı yorumlarının fikir edinmenize katkı sağladığını ümit ediyoruz. Türkiye’ de fosfatsız temizlik ürünleri üreten ilk şirket olan Ersağ hayatınızı kolaylaştırmak ve sağlıklı bir yaşam sunmak amacına hizmet ediyor. Hem en uygun fiyata ihtiyaçlarınızı karşılamak hem de üstüne para kazanmak isterseniz aramıza katılın. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz…

İlgili İçerikler:

 • İlgili İçerik Yok
Yönetici

20 kişinin bu konuda düşüncesi var “Ersağ Temizlik Ürünleri Kullananlar, Yorumlar Buraya

 1. ersaggg diyor ki:

  ersağ kullanan, ersağ kullanan var mı, ersağ kullananlar, ersağ temizlik ürünleri kullanan varmı, ersağ temizlik ürünleri kullananlar, ersağ temizlik ürünleri kullanıcı yorumları, ersağ temizlik ürünleri yorumlar, ersağ temizlik ürünleri yorumları, ersağ ürünleri hakkında bilgi, ersağ ürünleri kullanan varmı, ersağ ürünleri kullananlar bu makale içersinde çok güzel bir şekilde derlenmiş. Emek kokan bir yazı olmuş Çok teşekkür ederim.

 2. Nazlı diyor ki:

  Ürünlerinizi kullanıyorum ve çok memnunum. Ancak anlaşmış olduğunuz kargo şirketinin hizmeti düzgün olmadığı için ürünlerinize ulaşmakta sıkıntı çekiyorum. Bundan dolayı firmanızın bu durumu dikkate alacağını umuyorum.

 3. kezban diyor ki:

  biz de 3 aydır üyeyiz kargodan memnun değiliz hiç bir yere sesimizi duyuramadık şikayetlerimizin duyulmasını rica ediyoruz.

 4. nazlı diyor ki:

  2 yıldır esağ ürünleri kullanıyorum.Son 5-6 aydır ürünlerinde problemler yaşamaya başladım.Sponsorum yeterince bilgili değil.Birde fabrika üretim yerlerini niye göstermiyorlar.sadece dolum bölgesinin fotoları yer alıyor.kafamda soru işaretleri olmaya başladı.

 5. zeynep diyor ki:

  Arkadasla ben bir haftadir bio ve argan sampuanin beraber kullaniyirum saclarim cok fazla dokuluyor ve dokulmeye devam ediyor faydasini gormedim aksine sacimin derisinde bir yanma var ne yapmaliyim.

  • admin diyor ki:

   zeynep hanım merhabalar.. bio şampuan ve argan yağlı şampuanı beraber kullanabilirsiniz.. ancak bio şampuanımızı hafta da 3den fazla kullanmayınız. bahsettiğiniz sorunların zaman içinde azaldığını göreceksiniz. Eğer dökülme çok fazla ise SAÇ BAKIM TONİĞİ ve SAÇ BAKIM YAĞI desteklerini de kullanabilirsiniz… Daha detaylı bilgi için Genel merkezimizi arayabilirsiniz…

 6. Mehtap diyor ki:

  Çamaşır makinası det. beğenerek kullanıyorum. Ylnız çamaşır aktif neden sıvı? ön yıkamalı yıkayacagımda her seferinde makinanın başında beklemek zorundayım. Sıvı olduğundan önceden koymam da imkansız. Neden toz deterjan olarak üretimiyor çamaşır aktif? Hatta niye ayrı alıyoruz deterjanın içine ilave edilip fiyatı ona göre yansıtılmıyor?

  • admin diyor ki:

   slmlar mehtap hanım .. o kadar teknik bir soru sordunuz ki bende yanıtlayamadım açıkcası… ama en kısa zamanda sorunuzu ürün sorumlusu müdürümüze ileteceğim . öğreneceğim…sonra paylaşımda bulunurum…

 7. Tülay diyor ki:

  Ürünlerin kokusuz olarakta olması mümkünmü?Normalde parfüm kullanmam ama parfüm sıkmış gibiyim.Özellikle bahar kokulu wc,bide genel temizlik çok parfümlü.Teşekkürler.

  • admin diyor ki:

   tülay hanım …bazı bayanlar da özellikle kokulu istiyorlar… banyo wc nin kokulu olmayanı vardır. siparişleriniz de verebilirsiniz.. genel temizlik için önerebileceğimiz ürün kokusuz olarak damla konsantreyi kullanabilirsiniz… teşekkürler…

 8. Erdoğan ezber diyor ki:

  Adına doğal bitkisel diyorsunuz fosfat yoktur diyorsunuz fakat en tehlikeli s l s maddesini niye
  Kullanıyorsunuz bir anlam veremedim bırakın köpürmesin bilmiyenler yiyor

  Herkese tavsiyem Tüm ürünlerinizi kendiniz yapabilirsiniz üşenmeyin kanser olmayın
  Ürünü görmeden aldım aldandım .

  • admin diyor ki:

   sayın erdoğan ezber.. sls maddesini biliyorsunuz fakat acaba ersağ ın sls yi HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞINDAN elde ettiğini biliyor musunuz??? sanırım bilmiyorsunuz… araştırın bence ….

 9. Erdoğan ezber diyor ki:

  Siz önce millete Sls yi açıklayınız hindistan cevizinden tamamen hikaye
  Peki hangi denetleme firması ile sözleşmeniz var ben yemiyorum kardeşim yiyenler kanser oluyor
  Hiç kusura bakmayınız herkese saygım var fakat ben kullanmayacağım tarifleri belli üşenmeyeceğim
  Kendim yapacağım Hastaneler ağzına kadar kanser hastaları ile dolu grip nezle gibi olmuş
  Gıdalarımıda mümkün mertebe organik pazarlardan veya tarım ilacı kullanılmayan köylülerden
  Almaya çalışıyorum Bir örnek izmit gölcüğe bingo fabrikası açıldı gölcükte köylünün elması mahsülü
  Olmuyor köylüyü pert etti bitirdi Ozaman şunu diyebilisiniz onlarınki yüzde yüz zararlı bizimki
  Yüzde elli zararlı derseniz sizi anlarım Tamamen doğal hiç zararsız diyemezsiniz saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir